Angielski dla dzieci 3-6 lat Zabawy dla malucha

„Angielski dla dzieci 3-6 lat. Zabawy dla malucha” to zaproszenie do wspólnej zabawy edukacyjnej z językiem angielskim dla dzieci i rodziców. Proponowana forma „czytania globalnego”, czyli rozpoznawania całych słów, sprzyja przyswajaniu nowych słówek. Przy każdym ćwiczeniu na odwrocie strony...
8,11 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,66 zł

Opis

„Angielski dla dzieci 3-6 lat. Zabawy dla malucha” to zaproszenie do wspólnej zabawy edukacyjnej z językiem angielskim dla dzieci i rodziców. Proponowana forma „czytania globalnego”, czyli rozpoznawania całych słów, sprzyja przyswajaniu nowych słówek. Przy każdym ćwiczeniu na odwrocie strony znajdują się wskazówki dla rodziców oraz propozycje zabawy utrwalającej poznane słówka.

Autorem historyjki "Angielski dla dzieci 3-6 lat. Zabawy dla malucha" jest Piechocka-Empel Katarzyna.

Dzieci stosunkowo szybko przyswajają języki obce. Jeśli chcesz, by Twojemu maluchowi nauka szła sprawniej, spraw mu książeczkę pt."Angielski dla dzieci 3-6 lat. Zabawy dla malucha". To skuteczne narzędzie edukacyjne, które rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspiera małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do stomatologa.

Jest to bardzo krótka książka - jej długość to 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Angielski dla dzieci 3-6 lat. Zabawy dla malucha" opublikowało Wydawnictwo Literat. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.