Auta. Baw się Naklejkami

Zygzak i jego przyjaciele zapraszają do zabawy, więc nie czekaj i dołącz do nich. Uzupełniaj strony naklejkami, rozwiązuj zadania i baw się wspaniale wśród swoich ulubionych bohaterów! Dobra zabawa gwarantowana. Przy okazji można poćwiczyć rękę!
11,49 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,70 zł

Opis

Zygzak i jego przyjaciele zapraszają do zabawy, więc nie czekaj i dołącz do nich. Uzupełniaj strony naklejkami, rozwiązuj zadania i baw się wspaniale wśród swoich ulubionych bohaterów! Dobra zabawa gwarantowana. Przy okazji można poćwiczyć rękę!

Tytuł "Auta. Baw się Naklejkami" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych zabaw, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać ciekawy świat motoryzacji!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jest to krótka produkcja - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Auta. Baw się Naklejkami" wydało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.