Bajki o dinozaurach Outlet

Przedstawiamy tomik, w którym zebrano bajki o dinozaurach i innych prehistorycznych zwierzętach. Mimo że żyły one dawno, dawno temu, miały takie same problemy jak ty! Tyranozaur nie chciał jeść mięsa, stegozaur był za bardzo ruchliwy i ciągle miał kłopoty, a z małego diplodoka śmiali się jego...
12,64 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,12 zł

Opis

Przedstawiamy tomik, w którym zebrano bajki o dinozaurach i innych prehistorycznych zwierzętach. Mimo że żyły one dawno, dawno temu, miały takie same problemy jak ty! Tyranozaur nie chciał jeść mięsa, stegozaur był za bardzo ruchliwy i ciągle miał kłopoty, a z małego diplodoka śmiali się jego koledzy.

Czy dinozaury miały przyjaciół Czy się kogoś bały Czy były ciekawskie

Dowiedz się tego, czytając Bajki o dinozaurach - zabawne i ciepłe historyjki, opatrzone pięknymi, kolorowymi ilustracjami.

Za treścią tytułu "Bajki o dinozaurach" stoi Elżbieta Safarzyńska.

"Bajki o dinozaurach" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja doskonałej zabawy. Krótka forma to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Każde dziecko uwielbiające prehistoryczne stworzenia będzie chciało miec tę książeczkę. ?Bajki o dinozaurach? w łatwy i bardzo ciekawy sposób przedstawia te niesamowite, ogromne zwierzęta.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to niezbyt długa publikacja - ma 64 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Bajki o dinozaurach została wydana przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz także inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.