Barbie. Bajkowe scenki z naklejkami

Barbie. Bajkowe scenki z naklejkami: zabawa w świecie ulubionych bohaterów; kolorowe scenki do uzupełniania naklejkami; ćwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej. 16 stron I 205 x 290 mm I oprawa miękka
5,49 * 9,51 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,75 zł

Opis

Barbie. Bajkowe scenki z naklejkami:

  • zabawa w świecie ulubionych bohaterów;
  • kolorowe scenki do uzupełniania naklejkami;
  • ćwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

16 stron I 205 x 290 mm I oprawa miękka

Za treścią tytułu "Barbie. Bajkowe scenki z naklejkami" stoi Opracowanie zbiorowe.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Barbie. Bajkowe scenki z naklejkami". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również zredukować stres i poprawiać nastrój.

Barbie jest ulubionym bohaterem wielu dzieci. Maluchy z zaciekawieniem śledzą przygody tego bohatera. Barbie podbija serca dzieci, świetnie wypełniając czas każdego dnia.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić do plecaka dziecka.

Publikacja "Barbie. Bajkowe scenki z naklejkami" została wydana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.