Baśniobór. Nowe przygody. Smocza Straż. Tom 1

Długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowego Baśnioboru. Po pokonaniu demonów następuje pozorny pokój. Tymczasem król smoków ma dość zamknięcia w azylu, podburza do walki swoich poddanych i chce przejąć władzę nad światem. Najpierw jednak musi zdobyć władzę we własnym więzieniu, w czym...
20,64 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,30 zł

Opis

Długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowego Baśnioboru.

Po pokonaniu demonów następuje pozorny pokój. Tymczasem król smoków ma dość zamknięcia w azylu, podburza do walki swoich poddanych i chce przejąć władzę nad światem. Najpierw jednak musi zdobyć władzę we własnym więzieniu, w czym konsekwentnie będzie próbować mu przeszkodzić Kendra i Seth.

Czy smokom uda się przejąć władzę nad światem?

Szczegóły - Baśniobór. Nowe przygody. Smocza Straż. Tom 1

Recenzje książki Baśniobór. Nowe przygody. Smocza Straż. Tom 1 (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Fani serii fantasy „Baśniobór” Brandona Mulla na szczęście mają szansę powrócić do tego świata dzięki cyklowi „Smocza straż”. Tym razem przeniesiemy się w czasy, kiedy Seth ma 13 a Kendra 15 lat. Wiele lat trzymane w rezerwatach, lub, jak one twierdzą, więzione, smoki stają się niespokojne. Pragną dawnej wolności i całej związanej z tym otoczki, takiej jak np. terroryzowanie świata ludzi. W smoczym sanktuarium Wyrmroost, Celebrant, król smoków, zaczyna dążyć do uwolnienia się od magii, która nakazuje im ograniczyć terytorium działania tylko do smoczego sanktuarium. Kiedy magia słabnie do gry wchodzi organizacja Smoczej Strażnicy. To grupa czarodziejów, czarodziejek i innych istot, które dbają o to, by smoki nie poczyniły znowu zła. Wierzą, że to dlatego, że traktat ze smokami wymaga opiekuna wybranego spośród ludzi. Nie może to być nikt, kto by się bał paraliżujących strachem smoków. Ten warunek spełniają Kendra i Seth, ale tylko jeśli są fizycznie razem. Oczywiście smoki nie zgadzają się potulnie na taką opiekę. Jedynym wyjściem jest znalezienie magicznego przedmiotu, który przywróci czarowi wiązania pełną moc.

Świetna seria dla nastolatków i fanów fantasy.

Więcej na: [Adres usunięty]

G[Adres usunięty]

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>