Bitwa w Labiryncie. Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tom 4

Percy Jackson nie spodziewa się niczego dobrego po dniu otwartym w nowej szkole. Ale kiedy nagle pojawia się jego tajemnicza znajoma śmiertelniczka oraz demoniczne cheerleaderki, sytuacja staje się po prostu dramatyczna. Czas ucieka, a wojna między Olimpijczykami a straszliwym królem tytanów...
29,05 * 42,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,90 zł

Opis

Percy Jackson nie spodziewa się niczego dobrego po dniu otwartym w nowej szkole. Ale kiedy nagle pojawia się jego tajemnicza znajoma śmiertelniczka oraz demoniczne cheerleaderki, sytuacja staje się po prostu dramatyczna. Czas ucieka, a wojna między Olimpijczykami a straszliwym królem tytanów Kronosem zbliża się nieuchronnie. Zagrożony Obóz Herosów z każdą minutą coraz mniej przypomina bezpieczną przystań, ponieważ armia Kronosa szykuje się do ataku na jego dotąd niedostępne granice. Żeby powstrzymać inwazję, Percy i jego przyjaciele muszą wyruszyć na wyprawę przez Labirynt – ogromną podziemną krainę, gdzie za każdym zakrętem czają się potwory i zdumiewające niespodzianki.

Szczegóły - Bitwa w Labiryncie. Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tom 4

Recenzje książki Bitwa w Labiryncie. Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tom 4 (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Dla mnie mitologia to takie fajniejsze bajeczki dla dużych dzieci. Pełne niesamowitych mocy, knowania, spisków, karkołomnych pomysłów, krwi, morderstw i kar cielesnych. Tu jest naprawdę sporo nawiązań do mitologii. Autor tak skonstruował powieści, że poza przystępną mitologicznie bazą, młody czytelnik znajdzie w nich wartką akcję, przygodę i humor. Te dwa ostatnie spodobają się każdemu, nawet jeśli mitologię nie bardzo kocha.

Nasi mali bohaterowie dorastają i po raz pierwszy potwory nie są jedyną rzeczą, która jest problemem. Przykładowo muszą się oni zmierzyć z pierwszym uczuciem romantycznym! Nie powinno być to ważniejsze od kluczenia w labiryncie, a jednak… Annabeth i Percy muszą znaleźć Dedala, zanim zrobi to Luke, arcywróg. Spotykają coraz więcej potworów, o których nigdy nie słyszeli, a także z pewnością nigdy nie chcieli słyszeć.

Więcej na: [Adres usunięty]

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>