Dinozaury. Samochodzik Franek Outlet

Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka wśród dinozaurów. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
7,28 * 10,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,28 zł

Opis

Dowiedz się, jakie przygody spotkały Franka wśród dinozaurów.
W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

Karolina Górska jest autorem historii "Samochodzik Franek. Dinozaury".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Samochodzik Franek. Dinozaury". Kolekcja krótkich historii to świetny sposób na to, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czy Twoje dziecko fascynują dinozaury? "Samochodzik Franek. Dinozaury" to wspaniała przygoda w czasie, która pozwoli maluchowi poznać tajemnice prehistorycznego świata i jego mieszkańców.

Książeczka o pojazdach to doskonała propozycja dla dziecka, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup dla niego także kolejne części z serii "Samochodzik Franek".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Samochodzik Franek. Dinozaury" została udostępniona przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.