Kicia Kocia na traktorze

Kicia Kocia odwiedza wujka na wsi. Zachwyca się traktorem, który wujek kupił do pracy w sadzie. Wspólnie wybierają się na zbiór owoców. Po powrocie do domu zaprasza Packa i razem bawią się w sadowników, przygotowując samodzielnie rekwizyty! Pobierz darmowy fragment
6,70 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,12 zł

Opis

Kicia Kocia odwiedza wujka na wsi. Zachwyca się traktorem, który wujek kupił do pracy w sadzie. Wspólnie wybierają się na zbiór owoców. Po powrocie do domu zaprasza Packa i razem bawią się w sadowników, przygotowując samodzielnie rekwizyty!

Pobierz darmowy fragment

Autorem historyjki "Kicia Kocia na traktorze" jest Anita Głowińska, Anita Głowińska.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Kicia Kocia na traktorze". Zbiór krótkich historii to doskonały pomysł, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź także inne bajki z cyklu "Kicia Kocia".

Jest to dość krótka lektura - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Kicia Kocia na traktorze" wydało Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz także inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Szczegóły - Kicia Kocia na traktorze

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>