Kicia Kocia. Zima

Tym razem przyjaciele wybierają się... na sanki. Nie boją się zimna, wiatru i śniegu po kolana! Wspólnie się bawią ? wdrapują się na górkę, zjeżdżają, grają w hokeja na lodzie, lepią bałwana i rzucają się śnieżkami. Książka z pewnością zachwyci małych czytelników, którzy wraz kotką i innymi...
6,70 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,52 zł

Opis

Tym razem przyjaciele wybierają się... na sanki. Nie boją się zimna, wiatru i śniegu po kolana! Wspólnie się bawią ? wdrapują się na górkę, zjeżdżają, grają w hokeja na lodzie, lepią bałwana i rzucają się śnieżkami.

Książka z pewnością zachwyci małych czytelników, którzy wraz kotką i innymi bohaterami przyjemnie spędzą zimowy czas. Pobawcie się razem z nimi, a mróz nie będzie wam straszny!

Autorem historyjki "Kicia Kocia. Zima" jest Anita Głowińska.

Książka pt. "Kicia Kocia. Zima" została zakwalifikowana do kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Oto 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

 

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka.

Jeśli po lekturze książki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - kup również pozostałe bajki z cyklu "Kicia Kocia".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Kicia Kocia. Zima została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.

Szczegóły - Kicia Kocia. Zima

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>