Królowa Śniegu + CD

"Królowa Śniegu? Hansa Christiana Andersena to jedna z najpiękniejszych opowieści o miłości, przyjaźni i odpowiedzialności za siebie i innych. Opowiada o dziewczynce, która przemierza cały świat dla ocalenia kochanego towarzysza dziecięcych zabaw. Znana i lubiana na całym świecie baśń przedstawiona...
23,18 * 28,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,32 zł

Opis

"Królowa Śniegu? Hansa Christiana Andersena to jedna z najpiękniejszych opowieści o miłości, przyjaźni i odpowiedzialności za siebie i innych. Opowiada o dziewczynce, która przemierza cały świat dla ocalenia kochanego towarzysza dziecięcych zabaw. Znana i lubiana na całym świecie baśń przedstawiona jest w nowej odsłonie adaptacyjnej, z pięknymi ilustracjami wykonanymi w technice 3D.
Miłą niespodziankę stanowi dodatek do książki w postaci słuchowiska na płycie CD, wraz z piosenkami, w nagraniu którego udział wzięli między innymi: Ewa Szykulska, Ksawery Jasieński, Emilian Kamiński, Karolina Ficht.
Już wkrótce w sprzedaży dostępna będzie książka pt.: ?Powrót Królowej Śniegu?, czyli kontynuacja przygód naszych bohaterów.
Życzymy miłego odbioru i dobrej zabawy!

Autorem historyjki "Królowa Śniegu + CD" jest Andersen Hans Christian.

"Królowa Śniegu + CD" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Kolekcja krótkich form to dobry sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to średnia publikacja - ma 58 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Królowa Śniegu + CD została wydana przez Wydawnictwo Liwona. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź też inne pozycje od tego wydawcy.