Księga edukacyjna 3-latka Outlet

Księga edukacyjna 3-latka to zbiór różnorodnych ćwiczeń, podzielonych na bloki: kształty, zagadki, malowanki oraz dodatkowe umiejętności. Dzięki temu dziecko ćwiczy percepcję, pamięć i koncentrację, wzbogaca swoją wiedzę, uczy się logicznego myślenia oraz orientacji przestrzennej. Książka ta...
7,79 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,51 zł

Opis

Księga edukacyjna 3-latka to zbiór różnorodnych ćwiczeń, podzielonych na bloki: kształty, zagadki, malowanki oraz dodatkowe umiejętności. Dzięki temu dziecko ćwiczy percepcję, pamięć i koncentrację, wzbogaca swoją wiedzę, uczy się logicznego myślenia oraz orientacji przestrzennej. Książka ta przygotowuje dzieci do pisania, czytania i liczenia, a kolorowe i sympatyczne ilustracje sprawiają, że proces ten staje się wspaniałą zabawą.

Za treścią książeczki "Księga edukacyjna 3-latka" stoi Julia Śniarowska.

"Księga edukacyjna 3-latka" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź też pozostałe bajki z serii "Księga edukacyjna".

Jest to średniej długości produkcja - ma 80 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Księga edukacyjna 3-latka" opublikowało Wydawnictwo Sbm. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.