Księga edukacyjna 4-latka Outlet

Księga edukacyjna 4-latka to zbiór różnorodnych ćwiczeń, podzielonych na bloki: kształty, zagadki, szlaczki oraz dodatkowe umiejętności. Dzięki temu dziecko ćwiczy percepcję, pamięć i koncentrację, wzbogaca swoją wiedzę, uczy się logicznego myślenia oraz orientacji przestrzennej. Książka ta...
7,79 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,51 zł

Opis

Księga edukacyjna 4-latka to zbiór różnorodnych ćwiczeń, podzielonych na bloki: kształty, zagadki, szlaczki oraz dodatkowe umiejętności. Dzięki temu dziecko ćwiczy percepcję, pamięć i koncentrację, wzbogaca swoją wiedzę, uczy się logicznego myślenia oraz orientacji przestrzennej. Książka ta przygotowuje dzieci do pisania, czytania i liczenia, a kolorowe i sympatyczne ilustracje sprawiają, że proces ten staje się wspaniałą zabawą.

Julia Śniarowska to autor książki "Księga edukacyjna 4-latka".

Wybierz "Księga edukacyjna 4-latka" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby.

Jest to średniej długości produkcja - ma 80 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Księga edukacyjna 4-latka" opublikowało Wydawnictwo Sbm. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.