Mądra mysz - Zuzia. Zuzia uczy się pływać

Zuzia chce zdobyć odznakę konika morskiego. Nie jest łatwo tak poruszać rękami i nogami, by utrzymać się na wodzie. Ale Zuzia szybko się tego uczy i dostaje upragnioną nagrodę. Książeczka dla wszystkich miłośników Zuzi i pływania.
7,94 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,93 zł

Opis

Zuzia chce zdobyć odznakę konika morskiego. Nie jest łatwo tak poruszać rękami i nogami, by utrzymać się na wodzie. Ale Zuzia szybko się tego uczy i dostaje upragnioną nagrodę. Książeczka dla wszystkich miłośników Zuzi i pływania.

Autorem historyjki "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia uczy się pływać" jest Liane Schneider, Eva Wenzel-Burger, Emilia Kledzik.

Tytuł oryginalny prezentowanej publikacji: CONNI MACHT DAS SEEPFERDECHEN.

Książka pt. "Mądra mysz - Zuzia. Zuzia uczy się pływać" została zakwalifikowana do kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem dają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich form to mądry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po lekturze książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów także pozostałe bajki z serii "Mądra Mysz".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Mądra mysz - Zuzia. Zuzia uczy się pływać" wydało Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.