Maluchy. Szlaczki z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata

Drodzy Rodzice, Maluchy. Zadania z naklejkami to książeczka edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku 2-3 lat. Zabawa z książeczką rozwija spostrzegawczość, umiejętność kojarzenia obrazu i emocje poznawcze, zachęca do rozpoznawania i porównywania elementów, wzmacnia mięśnie dłoni, a także...
6,58 * 7,96 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,55 zł

Opis

Drodzy Rodzice,

Maluchy. Zadania z naklejkami to książeczka edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku 2-3 lat.

Zabawa z książeczką rozwija spostrzegawczość, umiejętność kojarzenia obrazu i emocje poznawcze, zachęca do rozpoznawania i porównywania elementów, wzmacnia mięśnie dłoni, a także bystrość, koordynację i logiczne myślenie. Dziecko wyrabia orientację przestrzenną, a także pierwsze nawyki rysowania, takie jak kreślenie rożnego rodzaju linii i odwzorowywania kształtów. Wszystkie zadania zawarte w książeczce pomyślane są tak, żeby połączyć naukę z zabawą i przeciągnąć uwagę dziecka.

Mamy nadzieję, że ta książeczka stanowić będzie cenną pomoc w procesie wczesnego kształcenia, zachęcając dziecko do odkrywania bogactwa otaczającego świata.

Inne książeczki z tej serii: Cyfry, Linie, Kolory, Kolorowanka, Przeciwieństwa, Zadania, Zabawki, Szlaczki, Wiejskie zwierzątka, Małe zwierzątka.

Autorem historyjki "Maluchy. Szlaczki z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata" jest Anna Wiśniewska.

"Maluchy. Szlaczki z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej zabawy oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka czy palców. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

"Maluchy. Szlaczki z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz także inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.