Nie chcę mieć kręconych włosów

Dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków. Wspaniała książka obrazkowa dla małych ludzi, którzy zawsze chcą tego, czego nie mogą mieć. Czy słyszeliście kiedyś, jak Wasze dziecko woła:O nie! Nie chcę mieć...! Bohaterka tej książki oznajmia:O nie! Nie chcę mieć kręconych włosów!Są poplątane, nie do...
19,01 * 26,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,71 zł

Opis


Dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków.
Wspaniała książka obrazkowa dla małych ludzi, którzy zawsze chcą tego, czego nie mogą mieć.

Czy słyszeliście kiedyś, jak Wasze dziecko woła:

O nie! Nie chcę mieć...!

Bohaterka tej książki oznajmia:
O nie! Nie chcę mieć kręconych włosów!
Są poplątane, nie do rozczesania, są i n n e! To po prostu niesprawiedliwe!

Bardzo chce mieć proste i błyszczące włosy. Do czasu, gdy spotyka małą dziewczynkę z taką właśnie jedwabistą fryzurą, która mówi, że wszystko, czego pragnie, to mieć... kręcone włosy,
Obie są tak samo zaskoczone.

Zabawna opowieść o kochaniu tego, co mamy.
A także o włosach, całej masie włosów.

W serii: Nie chcę być mały!

W książkach "Nie chcę..." ważne jest:
- budowanie poczucia własnej wartości
- rozumienie emocji
- wsparcie w relacjach z rówieśnikami

Za treścią książeczki "Nie chcę mieć kręconych włosów" stoi Laura Ellen Anderson.

"Nie chcę mieć kręconych włosów" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Kolekcja krótkich historii to doskonały pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jest to krótka książka - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Nie chcę mieć kręconych włosów" opublikowało Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz również inne pozycje tego wydawcy.