Po polsku? Tak! Przewodnik dla nauczyciela

Po polsku? Tak! to seria przeznaczona dla dzieci uczących się języka polskiego jako drugiego rozpoczynających edukację wczesnoszkolną. Może być wykorzystywana na zajęciach grupowych i indywidualnych. Całość w sposób kompleksowy pozwala na ćwiczenie wszystkich sprawności językowych: słuchania,...
17,56 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,55 zł

Opis

Po polsku? Tak! to seria przeznaczona dla dzieci uczących się języka polskiego jako drugiego rozpoczynających edukację wczesnoszkolną. Może być wykorzystywana na zajęciach grupowych i indywidualnych. Całość w sposób kompleksowy pozwala na ćwiczenie wszystkich sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania. Seria składa się z czterech części: elementarza, dwóch zeszytów ćwiczeń i przewodnika dla nauczyciela. Przewodnik w wyczerpujący i fachowy sposób przedstawia kolejne zagadnienia gramatyczne, cenne jest zwracanie uwagi na formy, które dla samych Polaków są trudne, oraz propozycje gier i zabaw utrwalających poznany materiał. Scenariusze zamieszczone na końcu książki mogą przydać się początkującym nauczycielom, którzy nie wypracowali jeszcze własnych metod pracy z dziećmi.

FAQ

Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Po polsku? Tak! Przewodnik dla nauczyciela"?
Autorami podręcznika są Aneta Lica, Zenon Lica.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale ich treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


W którym roku został wydany "Po polsku? Tak! Przewodnik dla nauczyciela"?
Rokiem wydania tej książki jest 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że korzystają z najnowszych podręczników.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Treść "Po polsku? Tak! Przewodnik dla nauczyciela" składa się z 128 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Po polsku? Tak! Przewodnik dla nauczyciela

 • Autorzy: Aneta Lica, Zenon Lica
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 128
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788383090511
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788383090511
 • EAN: 9788383090511
 • Wymiary: 17.0x23.5x0.8 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>