W muzeum. Samochodzik Franek Outlet

    Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, co Franek zobaczył w muzeach. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
7,35 * 10,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,63 zł

Opis

 

 

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, co Franek zobaczył w muzeach. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

Za treścią tytułu "Samochodzik Franek. W muzeum" stoi Elżbieta Wójcik.

Książka pt. "Samochodzik Franek. W muzeum" została przypisana do sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich historii to świetny pomysł, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać ciekawy świat motoryzacji!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po lekturze książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź też następne bajki z cyklu "Samochodzik Franek".

Jest to krótka produkcja - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Samochodzik Franek. W muzeum" opublikowało Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.