Seria futrzana. Krówka Malwinka

Krówka Malwinka bardzo chciała wygrać konkurs piękności i zyskać sławę. A że podobno cel uświęca środki... Przesympatyczna bohaterka, morał i ilustracje, które podbiły serca najmłodszych czytelników. Wartościowa lektura - polecamy! Jest też i pewna nowość - książeczkę można z przyjemnością...
12,19 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,75 zł

Opis

Krówka Malwinka bardzo chciała wygrać konkurs piękności i zyskać sławę. A że podobno cel uświęca środki... Przesympatyczna bohaterka, morał i ilustracje, które podbiły serca najmłodszych czytelników. Wartościowa lektura - polecamy! Jest też i pewna nowość - książeczkę można z przyjemnością przytulić na dobranoc, bo okładka ozdobiona jest... miękkim, owczym futerkiem!

Dorota Kozioł to autor tytułu "Seria futrzana. Krówka Malwinka".

"Seria futrzana. Krówka Malwinka" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja doskonałej zabawy. Kolekcja krótkich opowieści to doskonały pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź też kolejne bajki z cyklu "Seria futrzana".

Jest to dość krótka produkcja - ma 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Seria futrzana. Krówka Malwinka" została wydana przez Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.