Seria futrzana. Osiołek Bonifacy

Osiołek, jak to osiołek, był uparty i leniwy. Ale pewnego dnia w jego życiu pojawia się pewna bardzo wyjątkowa para ludzi i jego życie ulega całkowitej zmianie. Przekonajcie się sami! Bardzo ciekawe ilustracje na dużym formacie cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych, a dodatkowo krótkie...
8,19 * 9,56 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,10 zł

Opis

Osiołek, jak to osiołek, był uparty i leniwy. Ale pewnego dnia w jego życiu pojawia się pewna bardzo wyjątkowa para ludzi i jego życie ulega całkowitej zmianie. Przekonajcie się sami!

Bardzo ciekawe ilustracje na dużym formacie cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych, a dodatkowo krótkie teksty pisane wierszem powodują, że dzieci chętnie sięgają po książki z futrzanej serii.

Autorem historyjki "Seria futrzana. Osiołek Bonifacy" jest Dorota Kozioł, Wojciech Wejner.

Książka pt. "Seria futrzana. Osiołek Bonifacy" należy do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem dają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Kolekcja krótkich bajek to mądry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i sprawdź też następne części z serii "Seria futrzana".

Jest to dość krótka lektura - jej długość to 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Seria futrzana. Osiołek Bonifacy" udostępniło Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.