Smok Maciuś detektywem Outlet

Maciuś jest małym smokiem ma dopiero pieć lat, choć twierdzi, że sześć.Wraz z mamą i tatą mieszka w kamienicy na obrzeżach Wielkiego Miasta, nieopodal Smoczej Góry. To brdzo sympatyczny smok. Lubi się bawić, miewa zwariowane pomysły, czasem coś spsoci, czasem wpakuje sie w kłopoty, niekiedy się...
4,65 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,72 zł

Opis

Maciuś jest małym smokiem ma dopiero pieć lat, choć twierdzi, że sześć.
Wraz z mamą i tatą mieszka w kamienicy na obrzeżach Wielkiego Miasta, nieopodal Smoczej Góry. To brdzo sympatyczny smok. Lubi się bawić, miewa zwariowane pomysły, czasem coś spsoci, czasem wpakuje sie w kłopoty, niekiedy się obraża, ale potrafi też zrozumieć swoje błędy. Uwielbia biegać i bawić się z przyjaciółmi. Wszędzie go pełno - jest bardzo ruchliwym smokiem, choć jeszcze nie lata i nie zieje ogniem. A każda przygoda uczy go nowych rzeczy.

Za treścią tytułu "Smok Maciuś detektywem" stoi Krzysztof Żywczak, Aleksandra Michalska-Szwagierczak.

"Smok Maciuś detektywem" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to mądry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów dla niego też inne książki z serii "Smok Maciuś".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Smok Maciuś detektywem została wydana przez Wydawnictwo Dragon. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz również inne tytuły od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.