Królik i Misia. Sposób na przekąskę

CHLUP! Tajemniczy przybysz ląduje w spokojnym jeziorze tuż obok Królika i Misi. Jest niesamowity czy przerażający? Czy to maleńka, puchata sówka, czy wielki, przerażający potwór? I czyżby Królik wreszcie poznał stworzenie, które ma jeszcze bardziej niesmaczne zwyczaje od niego? Królik jest pewny,...
18,65 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,06 zł

Opis

CHLUP! Tajemniczy przybysz ląduje w spokojnym jeziorze tuż obok Królika i Misi. Jest niesamowity czy przerażający? Czy to maleńka, puchata sówka, czy wielki, przerażający potwór? I czyżby Królik wreszcie poznał stworzenie, które ma jeszcze bardziej niesmaczne zwyczaje od niego? Królik jest pewny, że może rozwiązać te zagadki. Ale kiedy niechcący zmienia Najlepszy Dzień w Swoim Życiu w Najgorszy Dzień w Swoim Życiu, natychmiast potrzebna jest… pomoc Misi.

Niezwykła opowieść o przyjaźni, akceptacji i o tym, co można zrobić z jagodową kupą!

Seria „Królik i Misia” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika! Opowiadania wzruszają i zarazem rozśmieszają do łez dzieci i dorosłych! Wyjątkowe dialogi i piękne ilustracje to dzieło znanego i nagradzanego duetu: pisarza Juliana Gougha i ilustratora Jima Fielda (. „Koala, który się trzymał”, „Mysz, która chciała być lwem”).

Autorem książeczki "Królik i Misia. Sposób na przekąskę" jest Julian Gough, Jim Field, Teresa Bielecka.

Oryginalny tytuł omawianej pozycji: Rabbit & Bear. Attack of the Snack.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Królik i Misia. Sposób na przekąskę". Krótka forma to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i kup też następne bajki z cyklu "Królik i Misia".

Tytuł to wydanie 1. w języku polskim. Pierwotnie pozycja została napisana w języku angielskim. Bielecka Teresa odpowiada za przekład na polski.

Jest to średniej długości książka - jej długość to 112 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Królik i Misia. Sposób na przekąskę" wydało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.