Strażak Sam. Moje zadania z naklejkami

Przyłącz się do Sama i jego przyjaciół i weź udział w strażackich akcjach ratunkowych! W tej książce znajdziesz zadania, które będą dla ciebie prawdziwym wyzwaniem, oraz naklejki z ulubionymi bohaterami z Pontypandy.
11,66 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,05 zł

Opis

Przyłącz się do Sama i jego przyjaciół i weź udział w strażackich akcjach ratunkowych! W tej książce znajdziesz zadania, które będą dla ciebie prawdziwym wyzwaniem, oraz naklejki z ulubionymi bohaterami z Pontypandy.

Autorem tytułu "Strażak Sam. Moje zadania z naklejkami" jest Donna Jo Napoli.

"Strażak Sam. Moje zadania z naklejkami" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat bohaterów pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka.

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Strażak Sam. Moje zadania z naklejkami została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.