Wędrujemy z Jezusem

Ćwiczenia do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej „,Wędrujemy z Jezusem“, Ćwiczenia do nauczania religii rzymskokatolickiej przeznaczone do klasy czwartej szkoły podstawowej mogą być stosowane jako integralna część podręcznika „,Wędrujemy z Jezusem“,. Ćwiczenia stanowią obudowę podręcznika...
17,99 * 22,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,33 zł

Opis

Ćwiczenia do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej „,Wędrujemy z Jezusem“,

Ćwiczenia do nauczania religii rzymskokatolickiej przeznaczone do klasy czwartej szkoły podstawowej mogą być stosowane jako integralna część podręcznika „,Wędrujemy z Jezusem“,.

Ćwiczenia stanowią obudowę podręcznika ucznia. Składają się z 189 zadań, które:

 • sprawdzają poprawność zrozumienia opanowanych treści,
 • kształtują kreatywne myślenie,
 • utrwalają wiedzę,
 • motywują do nauki,
 • wzbudzają kreatywne postawy ucznia,
 • motywują do uczestnictwa w życiu sakramentalnym,
 • utrwalają postawy eucharystyczne,
 • wspomagają zapamiętywanie.

Wśród zadań: krzyżówki, rebusy, labirynty, zdania do odkodowania, uzupełniania, dopasowywania, odnajdywania, wyodrębniania, dorysowywania, kolorowania, zadania matematyczne i inne. Podczas ich rozwiązywania uczniowie: uczą się myśleć kreatywnie, interpretować słowa Pisma Świętego, poszczególne zadania uzupełniają, wykreślają, dobierają, odgadują, dopisują, przyporządkowują, dopasowują. Wszystkie zadania mają zróżnicowany stopień trudności. O sposobie i zakresie wykorzystania w procesie nauczania poszczególnych ćwiczeń decyduje nauczyciel, kierując się potrzebami i możliwościami edukacyjnymi uczniów.

Ćwiczenia mogą służyć również jako inspiracja dla nauczycieli pracujących z innymi podręcznikami napisanymi zgodnie z nową Podstawą programową katechezy Kościoła katolickiego w Polsce z 2018 roku.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto napisał "Wędrujemy z Jezusem. Ćwiczenia do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej"?
Podręcznik "Wędrujemy z Jezusem. Ćwiczenia do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej" jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiada grono autorów.

 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Wędrujemy z Jezusem. Ćwiczenia do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej" został przygotowany przez Wydawnictwo WAM.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.

 
Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.
 
Do zgłębiania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest przydatna?
Podręcznik został opracowany do nauki konkretnego przedmiotu, tj. religia.

 
Do której serii podręczników szkolnych należy "Wędrujemy z Jezusem. Ćwiczenia do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "Wierzę w Boga".
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
Książka ma 128 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.

 

Szczegóły - Wędrujemy z Jezusem

 • Tytuł: Wędrujemy z Jezusem
 • Wydawnictwo WAM
 • Seria Wierzę w Boga
 • Rok wydania: 2023
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 128
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788327731685
 • Język: polski
 • Podtytuł: Ćwiczenia do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788327731685

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>