Księga dżungli Outlet

Poznaj dzielnego chłopca o imieniu Mowgli, przygarniętego przez Wilcze Plemię, oraz jego przyjaciół: niedźwiedzia Baloo, nauczającego Prawa Dżungli, i czarną panterę Bagheerę, a także innych mieszkańców dżungli i ich niesamowite przygody. Lektura tej ponadczasowej książki dostarczy ci mnóstwa...
12,86 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,25 zł

Opis

Poznaj dzielnego chłopca o imieniu Mowgli, przygarniętego przez Wilcze Plemię, oraz jego przyjaciół: niedźwiedzia Baloo, nauczającego Prawa Dżungli, i czarną panterę Bagheerę, a także innych mieszkańców dżungli i ich niesamowite przygody. Lektura tej ponadczasowej książki dostarczy ci mnóstwa wzruszeń i niezapomnianych przeżyć!

Rudyard Kipling to autor tytułu "Księga dżungli".

"Księga dżungli" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Wybór krótkich form to świetny pomysł, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jest to stosunkowo obszerna produkcja - jej długość to 232 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Księga dżungli" wydało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.