Księga pojazdów budowlanych Outlet

Księga pojazdów budowlanych to zbiór zagadek, kolorowanek, labiryntów i fantazyjnych szlaczków, którym towarzyszą przeróżne dinozaury! Barwne ilustracje, wesołe postaci dinozaurów, mnóstwo ciekawych zadań i nawet gra planszowa - wszystko to z pewnością spodoba się każdemu dziecku, które dzięki...
6,06 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

Księga pojazdów budowlanych to zbiór zagadek, kolorowanek, labiryntów i fantazyjnych szlaczków, którym towarzyszą przeróżne dinozaury! Barwne ilustracje, wesołe postaci dinozaurów, mnóstwo ciekawych zadań i nawet gra planszowa - wszystko to z pewnością spodoba się każdemu dziecku, które dzięki zabawie i aktywnościom zawartym w tej książce może uczyć się i wesoło spędzać czas. Poznaj wywrotkę, koparkę i betoniarkę i baw się, rozwiązując zagadki, kolorując i czytając!

Marek Regner jest autorem tytułu "Księga pojazdów budowlanych".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do kosmetyczki.

Jest to dość krótka lektura - ma 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Księga pojazdów budowlanych" opublikowało Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz również inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.