Księga pojazdów budowlanych

Księga pojazdów budowlanych to zbiór zagadek, kolorowanek, labiryntów i fantazyjnych szlaczków, którym towarzyszą przeróżne dinozaury! Barwne ilustracje, wesołe postaci dinozaurów, mnóstwo ciekawych zadań i nawet gra planszowa - wszystko to z pewnością spodoba się każdemu dziecku, które dzięki...
8,21 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,43 zł

Opis

Księga pojazdów budowlanych to zbiór zagadek, kolorowanek, labiryntów i fantazyjnych szlaczków, którym towarzyszą przeróżne dinozaury! Barwne ilustracje, wesołe postaci dinozaurów, mnóstwo ciekawych zadań i nawet gra planszowa - wszystko to z pewnością spodoba się każdemu dziecku, które dzięki zabawie i aktywnościom zawartym w tej książce może uczyć się i wesoło spędzać czas. Poznaj wywrotkę, koparkę i betoniarkę i baw się, rozwiązując zagadki, kolorując i czytając!

Za treścią książeczki "Księga pojazdów budowlanych" stoi Marek Regner.

Książeczka pt. "Księga pojazdów budowlanych" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat motoryzacji!

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Jest to dość krótka produkcja - ma 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Księga pojazdów budowlanych" została udostępniona przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to wybierz również inne tytuły tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.