Księga zagadek

Na 120 stronach stronach Księgi Zagadek Alain Gre, słynny francuski rysownik i autor, prezentuje swoje labirynty, łamigłówki i wiele innych zadań dla młodego czytelnika.
14,99

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,52 zł

Opis

Na 120 stronach stronach Księgi Zagadek Alain Gre, słynny francuski rysownik i autor, prezentuje swoje labirynty, łamigłówki i wiele innych zadań dla młodego czytelnika.

Za treścią tytułu "Księga zagadek" stoi Alain Gree.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych aktywności, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka.

Jest to średnia publikacja - jej długość: 120 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Księga zagadek" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.