Księżniczki. Naklejam i koloruję

Drodzy Rodzice,Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności...
7,76 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,27 zł

Opis

Drodzy Rodzice,

Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.

Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.

Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.

W serii znajdują się tytuły: Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki, Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta.

Historyjka "Księżniczki. Naklejam i koloruję" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Księżniczki. Naklejam i koloruję". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy identyfikowania kształtów. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją wrzucić do plecaka dziecka.

Pozycja "Księżniczki. Naklejam i koloruję" została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to zobacz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.