Kto przyjdzie na moje przyjęcie urodz/n/ Outlet

Mała dziewczynka zaprosiła swoich przyjaciół na przyjęcie urodzinowe. Kim są jednak nieznajomi, którzy pukają do jej drzwi? Oto strażak, rycerz, baletnica, a nawet kosmita! Lecz gdzie podziali się jej przyjaciele? Sprawdźcie sami!
10,45 * 20,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,45 zł

Opis

Mała dziewczynka zaprosiła swoich przyjaciół na przyjęcie urodzinowe. Kim są jednak nieznajomi, którzy pukają do jej drzwi? Oto strażak, rycerz, baletnica, a nawet kosmita! Lecz gdzie podziali się jej przyjaciele? Sprawdźcie sami!

Portier Anton jest autorem historii "Kto przyjdzie na moje przyjęcie urodz/n/".

"Kto przyjdzie na moje przyjęcie urodz/n/" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja doskonałej zabawy. Kolekcja krótkich bajek to dobry pomysł, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie trudniej będzie ją zniszczyć.

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Kto przyjdzie na moje przyjęcie urodz/n/" wydało Wydawnictwo Book House. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.