Kto spożywa moje Ciało, ma życie. Podręcznik do nauki religii dla klasy 3

Kto spożywa moje Ciało, ma życie zawiera: podręcznik ucznia z kartami pracy (bez podziału na część I i II), Domownik. Nr programu: AZ-1-01/18. Nr podręcznika: AZ-13-01/18-WA-16/22.
41,35

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,00 zł

Opis

Kto spożywa moje Ciało, ma życie zawiera: podręcznik ucznia z kartami pracy (bez podziału na część I i II), Domownik.

Nr programu: AZ-1-01/18. Nr podręcznika: AZ-13-01/18-WA-16/22.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Kto spożywa moje Ciało, ma życie. Podręcznik do nauki religii dla klasy 3"?
Robert Rafał Szewczyk, Aneta Frączak, Małgorzata Korzeniewska, Mateusz Przelaskowski. to autorzy tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Kto spożywa moje Ciało, ma życie. Podręcznik do nauki religii dla klasy 3" został wydany przez Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa.


Jaki numer zatwierdzenia MEN posiada opisywany podręcznik szkolny?
AZ-13-01/18-WA-16/22 to numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku edukacyjnego. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Kto spożywa moje Ciało, ma życie. Podręcznik do nauki religii dla klasy 3" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu nauki. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez metodyków wskazanych MEN pod kątem zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami merytorycznymi.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Ten tytuł liczy 310 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Kto spożywa moje Ciało, ma życie. Podręcznik do nauki religii dla klasy 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>