Kto tak robi? Moje pierwsze angielskie słowa

Kto tak robi? z serii Moje pierwsze angielskie słowa to książka, dzięki której mały czytelnik pozna angielskie nazwy zwierząt, a także dowie się, jakie charakterystyczne dźwięki wydają poszczególne zwierzęta. Urzekające, pełne humoru i eksponujące charakterystyczne cechy zwierząt ilustracje...
9,01 * 15,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł

Opis

Kto tak robi? z serii Moje pierwsze angielskie słowa to książka, dzięki której mały czytelnik pozna angielskie nazwy zwierząt, a także dowie się, jakie charakterystyczne dźwięki wydają poszczególne zwierzęta. Urzekające, pełne humoru i eksponujące charakterystyczne cechy zwierząt ilustracje zachęcają do oglądania publikacji i zabawy w powtarzanie i naśladowanie głosów zwierząt.

Maluchy mogą przeglądać książkę samodzielnie lub z pomocą starszych poznawać angielskie słowa. Publikację wyróżniają uproszczone zapisy fonetyczne angielskich słów, z których można skorzystać w razie potrzeby. Co ważne, w książce zamieszczono nie tylko podstawowe nazwy zwierząt, ale również te rzadziej używane. Dzięki temu mały czytelnik może wzbogacać swój angielski słownik.

Niewielki rozmiar i zaokrąglone rogi sprawiają, że książka jest przyjazna dzieciom. Sztywne karty zapewniają trwałość i zachęcają do częstego sięgania po tę publikację.

Za treścią tytułu "Kto tak robi? Moje pierwsze angielskie słowa" stoi Anna Lang.

W oryginale publikacja jest zatytułowana: My First Book of English Words. Animal Sounds.

Dzieci całkiem szybko chłoną języki obce. Jeśli chcesz, by Twojemu przedszkolakowi nauka szła jeszcze sprawniej, spraw mu publikację pt."Kto tak robi? Moje pierwsze angielskie słowa". To skuteczne narzędzie edukacyjne, które rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 2 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, barwne ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza zakres słownictwa.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź też następne części z serii "Moje pierwsze angielskie słowa".

Ta pozycja to 1. wydanie w jęz. polskim. Pierwotnie publikacja została napisana w jęz. angielskim. Młodnicka Magdalena odpowiada za przekład na polski.

Jest to krótka lektura - jej długość: 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Kto tak robi? Moje pierwsze angielskie słowa została opublikowana przez Wydawnictwo Jupi Jo!. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.