Kto ty jesteś? Polak mały

Ten niewielki zbiór wierszy jest przeznaczony przede wszystkim dla dzieci, a starszym przypomina ich uniesienia z okresu dzieciństwa i młodości. Wiersze Władysława Bełzy przypominają o ważnych i elementarnych wartościach, o których wszyscy powinniśmy pamiętać na co dzień, ponieważ są zawsze...
10,85 * 13,09 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,46 zł

Opis

Ten niewielki zbiór wierszy jest przeznaczony przede wszystkim dla dzieci, a starszym przypomina ich uniesienia z okresu dzieciństwa i młodości. Wiersze Władysława Bełzy przypominają o ważnych i elementarnych wartościach, o których wszyscy powinniśmy pamiętać na co dzień, ponieważ są zawsze aktualne.

Bełza Władysław to autor książki "Kto ty jesteś? Polak mały".

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Kto ty jesteś? Polak mały". Kolekcja krótkich bajek to mądry sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość to 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Kto ty jesteś? Polak mały" opublikowało Wydawnictwo Nortom. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to wybierz również inne tytuły tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.