Kuchnia pięciu przemian dla dzieci zdrowych ... Outlet

  • 978836174451133
  • 3 dni
Czy wiesz, że nasz poradnik pomógł już tysiącom dzieci? Kuchnia Pięciu Przemian dla dzieci zdrowych i alergicznych to kompleksowy przewodnik dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom zdrowe posiłki każdego dnia. Jeśli Twoje dziecko jest alergikiem, to masz przed sobą gotowy poradnik, który...

26.94 zł

-40%

44.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Czy wiesz, że nasz poradnik pomógł już tysiącom dzieci?
Kuchnia Pięciu Przemian dla dzieci zdrowych i alergicznych to kompleksowy przewodnik dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom zdrowe posiłki każdego dnia.
Jeśli Twoje dziecko jest alergikiem, to masz przed sobą gotowy poradnik, który pokaże Ci, w jaki sposób możesz samodzielnie wyleczyć dziecko z alergii. Monika i Magda doskonale znają ten problem, bo obie samodzielnie wyleczyły (!) swoje dzieci, bez szkodliwych i chemicznych środków, przepisywanych przez lekarzy. Skorzystaj z doświadczenia dwóch matek, które wygrały zdrowie swoich dzieci. Tobie też się uda.
Jeśli Twoje dziecko jest zdrowe, to masz ogromne szczęście. Zobacz, jak możesz ulepszyć posiłki dla swojego dziecka, aby były jeszcze bardziej wartościowe i energetyczne.
Poza tym:
- Nauczysz się, jak właściwie klasyfikować i równoważyć pięć smaków (zgodnie z Tradycyjną Chińską Medycyną), aby posiłki były smaczne, zdrowe i zgodne z rytmem natury.
- Przyszłe mamy dowiedzą się, co jeść w czasie ciąży i w trakcie karmienia piersią, aby dobrze się czuć i przekazywać dziecku jak najzdrowszy pokarm.
- Dowiesz się też, jak poszczególne organy funkcjonują w ciągu doby, kiedy mają swoje minima i maksima oraz jak można dzięki temu ułożyć odpowiedni tryb życia całej rodziny.
- Nauczysz się, jak naturalnymi sposobami, znanymi naszym babciom, leczyć pierwsze objawy chorób.
- Znajdziesz szereg informacji ze współczesnej dietetyki, np. na temat witamin i soli mineralnych, ich zdrowotnego znaczenia i występowania w produktach.
W publikacji znajdziesz tabelki zawierające klasyfikację smaków oraz natury poszczególnych produktów - wszystko zgodnie z filozofią Pięciu Przemian.
Jest także dodatek pt. Jak dbać o atopową skórę dziecka. Obie autorki mają doświadczenie w walce z AZS u swoich dzieci, więc dokładnie wiedzą, co działa, a co nie.
Największym atutem książki są przepisy sprawdzone przez Monikę i Magdę. Ponad 100 propozycji kulinarnych - dla dzieci zdrowych, dla alergików, a także dla mam karmiących oraz kobiet w ciąży.
Jest także sporo przepisów bezmięsnych, specjalnie dla wegetarian.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kuchnia pięciu przemian dla dzieci zdrowych ...

  • Autor: Monika Biblis
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978836174451133
  • ISBN: 9788361744511
  • EAN: 978836174451133
  • Wymiary: 14,5x21 cm