Kucyki. Zdrapywanka z rysikiem

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat syren, księżniczek, kucyków i wróżek. Książeczki z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to: • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, • sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności, •...
15,96 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,59 zł

Opis

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat syren, księżniczek, kucyków i wróżek. Książeczki z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to: • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, • sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności, • pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży. Przedział wiekowy: 4-6 lat Oprawa: twarda Format: 16 x 19 cm; ilustracje zmieniające kolor; dołączony rysik Stron: 10

Anna Podgórska to autor historii "Kucyki. Zdrapywanka z rysikiem".

"Kucyki. Zdrapywanka z rysikiem" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej zabawy oraz wpierają motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Kolorowanka ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się z niej korzysta np. gdy czekamy w kolejce do dentysty.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Pozycja "Kucyki. Zdrapywanka z rysikiem" została wydana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to wybierz także inne publikacje od tego wydawcy.