Kulodrom zestaw bazowy iii mr-11 promocja -20%

PROMOCJA -20% Kulodrom bazowy to zestaw wysokiej jakości klocków drewnianych z dziurami i rowkami oraz szklanej kulki. Z klocków dziecko może zbudować labirynt dla kulek i obserwować jak się zachowują w danym ułożeniu - jak się toczą w dół, przetaczają przez tunele, wyskakują z toru....

110.41 zł

-25%

147.21 zł

Dodaj do schowka

Opis

PROMOCJA -20%

Kulodrom bazowy to zestaw wysokiej jakości klocków drewnianych z dziurami i rowkami oraz szklanej kulki. Z klocków dziecko może zbudować labirynt dla kulek i obserwować jak się zachowują w danym ułożeniu - jak się toczą w dół, przetaczają przez tunele, wyskakują z toru. Zabawka stymuluje trójwymiarowe myślenie oraz kreatywność. Na pewno zajmie dziecko na dłużej.

PROMOCJA -20%

Kulodrom bazowy to zestaw wysokiej jakości klocków drewnianych z dziurami i rowkami oraz kuleki. Z klocków dziecko może zbudować labirynt dla kulek i obserwować jak się zachowują w danym ułożeniu - jak się toczą w dół, przetaczają przez tunele, wyskakują z toru. Zabawka stymuluje trójwymiarowe myślenie oraz kreatywność. Na pewno zajmie dziecko na dłużej.

 

Zestaw bazowy można rozbudować o zestawy dodatkowe, aby dziecko miało jeszcze więcej możliwości zabawy.

Zalecany wiek dziecka, to powyżej 3 lat, jednak po usunięciu szklanych kulek klockami mogą bawić się również młodsze dzieci.

Szer. x Wys. x Gł. (opakowanie):
340 x 320 x 43 mm
Ilość części:
11 szt.
Materiał:
drewno brzozowe certyfikowane FSC
Miejsce produkcji:
Litwa
Wiek dziecka:
od 3 lat
Sposób czyszczenia:
przecierać wilgotną szmatką

Wyprodukowano na Litwie

 

Szczegóły
  • Producent: Varis Toys
  • Kod producenta: VTOY0501
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4751001550501
  • EAN: 4751001550501
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt