Kulodrom zestaw dodatkowy i promocja -20% Varis Toys

PROMOCJA -20% Kulodrom to zestaw wysokiej jakości klocków drewnianych z dziurami i rowkami, będący uzupełnieniem do zestawu bazowego. W tym zestawie znajdują się nowe elementy jak skrzyżowanie, klocek zawracający oraz stok. Dołączona jest też jedna kulka, dlatego można bawić się klockami nie mając...

60.19 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

PROMOCJA -20%

Kulodrom to zestaw wysokiej jakości klocków drewnianych z dziurami i rowkami, będący uzupełnieniem do zestawu bazowego. W tym zestawie znajdują się nowe elementy jak skrzyżowanie, klocek zawracający oraz stok. Dołączona jest też jedna kulka, dlatego można bawić się klockami nie mając zestawu bazowego. 

Z klocków dziecko może zbudować labirynt dla kulek i obserwować jak się zachowują w danym ułożeniu - jak się toczą w dół, przetaczają przez tunele, wyskakują z toru. Zabawka stymuluje trójwymiarowe myślenie oraz kreatywność. Na pewno zajmie dziecko na dłużej.

Kulodrom Varis Toys został zrobiony z najwyższej jakości drewna brzozowego pozyskiwanego z lasów objętych programem odpowiedzialnego zarządzania, cefrtyfikowanego FSC. 

Zalecany wiek dziecka, to powyżej 3 lat, jednak po usunięciu szklanej kulki klockami mogą bawić się również młodsze dzieci.

Szer. x Wys. x Gł. (opakowanie):

320 x 185 x 43 mm

Ilość części:

8 szt.

Materiał:

drewno brzozowe certyfikowane FSC

Miejsce produkcji:

Łotwa

Wiek dziecka:

od 3 lat

Sposób czyszczenia:

przecierać wilgotną szmatką

Cała seria zabawek Varis Toys została nagrodzona tytułem Zabawki Roku 2013 r. w kategorii Zabawka Ekologiczna. Wziętych zostało pod uwagę sześć kryteriów oceny: bezpieczeństwo i jakość wykonania, funkcjonalność, pomysł na zabawkę, wpływ na rozwój dziecka, design, opis zabawki (rzeczywiste dostosowanie do wieku sugerowanego przez producenta lub dystrybutora).

Kulodrom został również przetstowany przez niemiecki magazyn konsumentów "Öko-Test" z wynikim bardzo dobrym. Magazyn "Öko-Test" zastał założony w 1985 roku przez grupę dziennikarzy, którzy postanowili chronić konsumentów. Na jego łamach oceniane są różne produkty. Największy nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo i zdrowie konsumentów oraz ochronę środowiska naturalnego

  • Producent: Varis Toys
  • Kod producenta: VTOY0488
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4751001550488
  • EAN: 4751001550488