Kunagone Naturalny odstraszacz kretów 10 szt.

Kunagone na kreta to produkt ułatwiający pozbycie się kretów, występujących w ogrodach, na terenach rekreacyjnych, boiskach sportowych itp. Dzięki mieszance selekcjonowanej sierści psów (poddanej obróbce termicznej) oraz dodawanej kompozycji zapachowej skutecznie oddziałuje na zmysł powonienia...

39.99 zł

-20%

49.99 zł

Cena za szt. : 4zł

Dodaj do schowka

Opis

Kunagone na kreta to produkt ułatwiający pozbycie się kretów, występujących w ogrodach, na terenach rekreacyjnych, boiskach sportowych itp. Dzięki mieszance selekcjonowanej sierści psów (poddanej obróbce termicznej) oraz dodawanej kompozycji zapachowej skutecznie oddziałuje na zmysł powonienia niechcianych zwierząt, tworząc barierę ochronną.

Opakowanie Kunagone na kreta zawiera 10 szt. woreczków.

Składniki - Kunagone Naturalny odstraszacz kretów 10 szt.

Mieszanka włosia* kilku psów różnej rasy, poddana obróbce termicznej, z dodatkiem kompozycji zapachowych oraz wosku roślinnego przedłużającego działanie produktu.
* selekcjonowane z wybranych salonów groomerskich

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt należy wypakować z folii, rozpakowany woreczek umieścić w kanale kretowiny. Następnie zasypać i wyrównać ziemię. Woreczki umieścić w każdej kretowinie. W razie pojawienia się nowego kopca, użyć kolejnego woreczka. Kret nie jest w stanie długotrwale przebywać w pobliżu produktu, co pozwala na humanitarne pozbycie się zwierzęcia.

Dane producenta/dystrybutora

Kunagone S.A., Plac Kilińskiego 1, 32-660 Chełmek

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kunagone Naturalny odstraszacz kretów 10 szt.

  • Producent: Kunagone
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902768819618
  • EAN: 5902768819618