Kunagone Naturalny odstraszacz kun 5.5 g

Naturalny odstraszacz na kuny i inne dzikie zwierzęta. Opatentowany polski produkt, który odpiera atak kun na instalację elektryczną Twojego samochodu. Wyzwala naturalny zapach psa (naturalnego wroga), który odstrasza nie tylko kuny, ale i inne dzikie zwierzęta. Można stosować na poddaszach oraz...

9.99 zł

Cena za kg : 1998zł

Dodaj do schowka

Opis

Naturalny odstraszacz na kuny i inne dzikie zwierzęta. Opatentowany polski produkt, który odpiera atak kun na instalację elektryczną Twojego samochodu. Wyzwala naturalny zapach psa (naturalnego wroga), który odstrasza nie tylko kuny, ale i inne dzikie zwierzęta. Można stosować na poddaszach oraz miejscach, gdzie obecność dzikich zwierząt jest niepożądana.

Składniki - Kunagone Naturalny odstraszacz kun 5.5 g

Mieszanka włosia (selekcjonowane z wybranych salonów groomerskich) kilku psów różnej rasy, poddana obróbce termicznej, z dodatkiem odpowiednio dobranej kompozycji zapachowej oraz wosku roślinnego przedłużającego działanie produktu.

Sposób przygotowania i przechowywania

Woreczek wypakować z foli i podwiesić za pomocą sznuerczków pod maską samochodu (1-2 szt.) lub na poddaszu (2-5 szt.) w miejscu bezpiecznym i niedostępnyym dla innych zwierząt oraz dzieci. Zawieszkę przewlec przez sznureczek przed powieszeniem woreczka (można na niej zaoisać datę w celu pamiętania o terminie wymiany.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt nie jest klasyfikowany jako stwarzający zagrożenie dla życia i zdrowia człowieka oraz dla środowiska. Nie umieszczać produktu w bezpośrednim sąsiedztwie silnika samochodu lub komina spalinowego na poddaszu. Sposób działania i skład zostały opatentowane.

Dane producenta/dystrybutora

Kunagone S.A., Plac Kilińskiego 1, 32-660 Chełmek

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kunagone Naturalny odstraszacz kun 5.5 g

  • Producent: Kunagone
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902768819519
  • EAN: 5902768819519
  • Wymiary: 8.7 x 7.8 x 7.8 cm