Kunagone Rozpałka do kominka Eko-Ognisko podpałka 6 szt.

Ekologiczna rozpałka do grilla i kominka. Eko-ognisko® to prawdziwa alternatywa i rewolucja na rynku produktów rozpałkowych – najbardziej ekologiczna rozpałka, pozbawiona szkodliwych substancji, powstała z drewna odpadowego, tektury makulaturowej i roślinnej stearyny. Eko-ognisko® jest produktem...

10.99 zł

Cena za szt. : 1.83zł

Dodaj do schowka

Opis

Na dworze wciąż ciepło, a przyjemnie wieczory aż zachęcają, by wyjść na dwór i spotkać się ze znajomymi w sprzyjających okolicznościach. Sezon grillowy to świetna okazja ku towarzyskim imprezom! Możesz zaprosić znajomych do własnego ogrodu i zorganizować grilla, który zapadnie w pamięć każdemu, ale... możesz także wybrać opcję spaceru na łonie natury i przygotowanie ogniska, oczywiście w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu! Obie opcje brzmią kusząco i obie zrealizujesz za pomocą zaledwie jednego produktu!

Rozpałka do grilla znajdująca się w asortymencie marki Kunagone to propozycja dla każdego miłośnika wieczornych ognisk czy spotkań przy grillu z przyjaciółmi. Produkt ten jest kompozycją naturalnych, ekologicznych składników – tektury makulaturowej, drewna odpadowego i roślinnej stearyny. To także niezwykle uniwersalne rozwiązanie dla każdego ekomaniaka – rozpałka od Kunagone sprawdzi się bowiem nie tylko w przypadku klasycznego ogniska, lecz także grilla!

Rozpałka do grilla Eko-ognisko od Kunagone:

 • produkt ekologiczny,
 • sprawdzi się zarówno jako rozpałka do grilla, jak i do kominka,
 • produkt powstały na bazie drewna odpadowego, roślinnej stearyny i tektury makulaturowej,
 • idealny towarzysz cieplejszych wieczorów,
 • ekologiczne opakowanie – w każdym dodatkowo pudełko zapałek,
 • prosty sposób użycia.

Kunagone to marka powstała z potrzeby wynalezienia produktu, który poradziłby sobie z nieproszonymi gośćmi, którzy często pojawiają się wokół naszych domów, działek czy na ogródkach – zwłaszcza gdy mieszkamy w pobliżu lasów czy pól. Oprócz produktów odstraszających wybrane zwierzęta marka Kunagone proponuje także ekologiczne rozpałki do grilla czy ogniska. Wszystkie produkty bazują na naturalnych składnikach i są bezpieczne dla środowiska.

Składniki - Kunagone Rozpałka do kominka Eko-Ognisko podpałka 6 szt.

Patyczki sosnowe, tektura, trociny, wosk roślinny.

Sposób przygotowania i przechowywania

Umieść jedną sztukę eko-ogniska® na palenisku większą podstawką do dołu. Obłóż eko-ognisko® solidną ilością opału z każdej strony do pełnej wysokości. Wrzuć do środka eko-ogniska® (od góry) rozpaloną zapałkę główką w dół. Początkowo nie przykrywaj górnej części ogniska. Dołóż opału, zaczekaj kilka minut i… gotowe!

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt łatwopalny, chroniony patentem.

Dane producenta/dystrybutora

Kunagone S.A., Plac Kilińskiego 1, 32-660 Chełmek

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kunagone Rozpałka do kominka Eko-Ognisko podpałka 6 szt.

 • Producent: Kunagone
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5902768819137
 • EAN: 5902768819137
 • Wymiary: 8.7 x 14.5 x 19.7 cm