NOWOŚĆ L.O.L. Surprise Lalki Dance Tots display 24szt Mga

L.O.L. Surprise Lalki Dance Tots display 24szt Mga

  • 035051117896
Lalki LOL Surprise Dance Dance Dance są gotowe do występów i popisywania się swoimi ruchami podczas ostatecznego tańca LOL Surprise! Każdy zawiera 8 niespodzianek, w tym światło ultrafioletowe i własną kartę taneczną, która zawiera holograficzną grafikę, która pokazuje, jak wykonać unikalny ruch...

1218.01 zł

-15%

1432.95 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Lalki LOL Surprise Dance Dance Dance są gotowe do występów i popisywania się swoimi ruchami podczas ostatecznego tańca LOL Surprise! Każdy zawiera 8 niespodzianek, w tym światło ultrafioletowe i własną kartę taneczną, która zawiera holograficzną grafikę, która pokazuje, jak wykonać unikalny ruch taneczny. Pomóż im rozpakować ich wyjątkowy taneczny ruch - taki, jak Wheels on the Coupe, Vogue lt BB albo Runway Surprise a potem pozwól im się przechadzać się po parkiecie, który można naprawdę obracać, aby zobaczyć, jak się ruszają! Dodatkowo, możesz połączyć każdy parkiet z serii Dance Dance Dance i zakręcić nimi naraz! Zbierz wszystkie ruchy, aby stworzyć własne tańce! Poświeć dołączonym ultrafioletowym światłem na swoją lalkę, aby odsłonić świecące niespodzianki!

Zbierz wszystkie 12 lalek LOL Surprise Dance Dance Dance i weź udział w największym tańcu, jaki wszechświat kiedykolwiek widział! Twórz i remiksuj własne układy choreograficzne, rozpakowując specjalny ruch taneczny każdej lalki! 

Cena dotyczy display'a zawierającego 24 sztuki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - L.O.L. Surprise Lalki Dance Tots display 24szt Mga

  • Kod producenta: GXP-770758
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 035051117896
  • EAN: 035051117896

Inni Klienci kupili również