La Casa de los Aromas Sweet Home patyczki zapachowe + wazon Konwalia 400 ml

Kolekcja Mikados „Home Sweet Home” została stworzona z ekskluzywnym designem, idealna na prezent. Zawiera szklaną butelkę doskonałą do dekoracji przestrzeni. Kwiaty wodne Mikado wydzielają świeże i kwiatowe nuty konwalii.Zestaw Sweet Home o zapachu konwalii jest dostarczany w oryginalnej szklanej...

56.42

Cena za L : 141.05zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kolekcja Mikados „Home Sweet Home” została stworzona z ekskluzywnym designem, idealna na prezent. Zawiera szklaną butelkę doskonałą do dekoracji przestrzeni. Kwiaty wodne Mikado wydzielają świeże i kwiatowe nuty konwalii.

Zestaw Sweet Home o zapachu konwalii jest dostarczany w oryginalnej szklanej butelce z 6 bardzo długimi sztyftami z białego włókna o specjalnej grubości dla dalszego rozszerzenia aromatu.

Sposób użycia: Napełnij szklaną butelkę zawartością 400 ml butelki. Umieść patyczki w butelce, aby pochłonęły i uwolniły zapach w całym pomieszczeniu. Umieść w wentylowanym miejscu, aby lepiej rozprowadzić aromat w całym pomieszczeniu. Jeśli chcesz zwiększyć intensywność, możesz obrócić patyczki. Nuty wyjściowe: kwiatowy, wodny i cytrusowy,  świeża i kwiatowa konwalia. Na zakończenie nuty bazy: dąb, ambra i wanilia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - La Casa de los Aromas Sweet Home patyczki zapachowe + wazon Konwalia 400 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8428390047078

Inni Klienci kupili również