La Casa de los Aromas Sweet Home patyczki zapachowe + wazon Zielona Herbata & Limonka 400 ml

Kolekcja Mikados „Home Sweet Home” została stworzona z ekskluzywnym designem, idealna na prezent. Zawiera szklaną butelkę doskonałą do dekoracji przestrzeni. Kwiaty wodne Mikado wydzielają świeże nuty zielonej herbaty i limonki.Zestaw Sweet Home o zapachu zielonej herbaty i limonki jest dostarczany...

51.74

Cena za L : 129.35zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kolekcja Mikados „Home Sweet Home” została stworzona z ekskluzywnym designem, idealna na prezent. Zawiera szklaną butelkę doskonałą do dekoracji przestrzeni. Kwiaty wodne Mikado wydzielają świeże nuty zielonej herbaty i limonki.

Zestaw Sweet Home o zapachu zielonej herbaty i limonki jest dostarczany w oryginalnej szklanej butelce z 6 bardzo długimi sztyftami z białego włókna o specjalnej grubości dla dalszego rozszerzenia aromatu.

Sposób użycia: Napełnij szklaną butelkę zawartością 400 ml butelki. Umieść patyczki w butelce, aby pochłonęły i uwolniły zapach w całym pomieszczeniu. Umieść w wentylowanym miejscu, aby lepiej rozprowadzić aromat w całym pomieszczeniu. Jeśli chcesz zwiększyć intensywność, możesz obrócić patyczki. Orzeźwiające nuty zielonej herbaty połączone z akordem cytrusowym. Na zakończenie nuty bazy z białego drewna i piżma.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - La Casa de los Aromas Sweet Home patyczki zapachowe + wazon Zielona Herbata & Limonka 400 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8428390047085