Labirynty. Książeczka z naklejkami

Książka "Labirynty. Książeczka z naklejkami. Zabawa i przygotowanie do nauki pisania." Książeczka edukacyjna z naklejkami to źródło udanej zabawy i sposób na naukę z dzieckiem. Cechy: - Ciekawe i zróżnicowane zadania dostosowane do możliwości dziecka. - Zabawy graficzne przygotowują do opanowania...
9,80 * 11,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,86 zł

Opis

Książka "Labirynty. Książeczka z naklejkami. Zabawa i przygotowanie do nauki pisania." Książeczka edukacyjna z naklejkami to źródło udanej zabawy i sposób na naukę z dzieckiem. Cechy: - Ciekawe i zróżnicowane zadania dostosowane do możliwości dziecka. - Zabawy graficzne przygotowują do opanowania trudnej sztuki pisania. - Ćwiczenia koncentracji niezbędne w procesie uczenia się. - Arkusz z naklejkami uatrakcyjni pracę z książką. Wymiary: 24x22cm Wiek czytelnika: od 3 do 5 lat

Tytuł "Labirynty. Książeczka z naklejkami" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Książeczka pt. "Labirynty. Książeczka z naklejkami" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. W ramach tej książki spełnia się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Dzieci w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza zakres słownictwa dzieci.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź też pozostałe bajki z serii "ZABAWA I PRZYGOTOWANIE DO NAUKI PISANIA".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Labirynty. Książeczka z naklejkami" opublikowało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź również inne tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.