Laboratorium Mechaniki. Maszyny Rolnicze Clementoni

Odkrywaj tajemnicze działanie przekładni mechanicznej z Laboratorium Mechaniki. Ponad 200 komponentów oraz ponad 10 modeli do montażu. Z zębów i przegubów uniwersalnych możesz zbudować potężne maszyny rolnicze! Zestaw jest również wyposażony w: mechanizm różnicowy, opon i kół, koła zębate, przeguby...

81.32

-9%

89.13 zł

Dodaj do schowka

Opis

Odkrywaj tajemnicze działanie przekładni mechanicznej z Laboratorium Mechaniki. Ponad 200 komponentów oraz ponad 10 modeli do montażu.

Z zębów i przegubów uniwersalnych możesz zbudować potężne maszyny rolnicze! Zestaw jest również wyposażony w: mechanizm różnicowy, opon i kół, koła zębate, przeguby uniwersalne, osie, płytki i bogaty ilustrowany podręcznik z instrukcją montażu modeli i wieloma szczegółowymi informacjami na temat mechaniki maszyn rolniczych.

Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość.

Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy

"Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić, szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał zalożyciel firmy Mario Clementoni.

opak. 6 x 39,6 x 27,8 cm od 8 lat

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Laboratorium Mechaniki. Maszyny Rolnicze Clementoni

Inni Klienci kupili również