Lalaloopsy. Orzechowa babeczka Outlet

Czy wiesz, co jest potrzebne do upieczenia pysznych ciasteczek? Przeczytaj historyjkę o babeczce z dziwnoorzechem, rozwiąż ciekawe zadania logiczne, pokoloruj obrazki. W środku książki znajdziesz naklejki. Seria książek powstała w oparciu o serial animowany dla przedszkolaków, który opowiada o...
4,00 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,54 zł

Opis

Czy wiesz, co jest potrzebne do upieczenia pysznych ciasteczek? Przeczytaj historyjkę o babeczce z dziwnoorzechem, rozwiąż ciekawe zadania logiczne, pokoloruj obrazki. W środku książki znajdziesz naklejki. Seria książek powstała w oparciu o serial animowany dla przedszkolaków, który opowiada o uroczych szmacianych laleczkach, które w magiczny sposób ożywają. Każda z nich jest inna ma indywidualne cechy i zdolności, a tym samym swoje własne zdanie i odczucia. Pomimo wielu różnic laleczki nie kłócą się i stanowią zgrany zespół. Kraina Lalaloopsylandii pełna jest przyjaźni, życzliwości i radości. Laleczki Lalaloopsy szanują się nawzajem i w kreatywny sposób rozwiązują wzajemne problemy.

Tytuł "Lalaloopsy. Orzechowa babeczka" jest opracowaniem zbiorowym, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

"Lalaloopsy. Orzechowa babeczka" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. W ramach tej książki iści się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania wielu pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po lekturze całej książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się - zamów dla niego również pozostałe książki z serii "Kubuś Puchatek".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Lalaloopsy. Orzechowa babeczka została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.