Lalka Barbie Creatable World. Ciemne plecione włosy Outlet

Lalki z Serii Creatable World inspirują dzieci do bycia kreatywnym w czasie zabawy. Lalka CW Ciemne plecione Włosy to zestaw Deluxe, w którym znajduje się 30 cm lalka z krótkimi, czarnymi włosami, peruka, dzięki której kompletnie zmienisz styl w czasie zabawy, 2 koszulki, jedna kurtka, jedna...

106.50 zł

-50%

213.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Lalki z Serii Creatable World inspirują dzieci do bycia kreatywnym w czasie zabawy. Lalka CW Ciemne plecione Włosy to zestaw Deluxe, w którym znajduje się 30 cm lalka z krótkimi, czarnymi włosami, peruka, dzięki której kompletnie zmienisz styl w czasie zabawy, 2 koszulki, jedna kurtka, jedna spódnica, jedna para szortów, para długich spodni i 3 pary butów.Dodatkowo w zestawie znajduje się kapelusz i okulary przeciwsłoneczne. Dzięki tak dużej ilości akcesoriów możesz zmieniać swoją lalkę nie do poznania. Perukę można łatwo zdjąć i założyć. Dzieci z łatwością mogą zmienić włosy z długich na krótkie i odwrotnie. Z taką ilością ubranek zabawa w przebieranie nigdy się nie skończy.

Zbierz wszystkie lalki i twórz niezwykłe historie, które rozbudzą wyobraźnię.

Dla dzieci w wieku od 6 lat. 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lalka Barbie Creatable World. Ciemne plecione włosy Mattel

  • Producent: Mattel
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 088796177835933
  • EAN: 088796177835933