Lalka Barbie. Dziecko + akcesoria GHV85 Mattel

Lalki i zabawki Barbie Skipper z linii Klub Opiekunek pozwalają dzieciom rozwijać zmysł opiekuńczości podczas zabawy w nianię! W każdym uroczym zestawie znajduje się jedna lalka dziecko i specjalne akcesoria. Do wyboru klasyczne zajęcia: kąpiel, raczkowanie i zmiana pieluszki. Każda z lalek ma...

44.74 zł

-7%

48.15 zł

Dodaj do schowka

Opis

Lalki i zabawki Barbie Skipper z linii Klub Opiekunek pozwalają dzieciom rozwijać zmysł opiekuńczości podczas zabawy w nianię!

W każdym uroczym zestawie znajduje się jedna lalka dziecko i specjalne akcesoria. Do wyboru klasyczne zajęcia: kąpiel, raczkowanie i zmiana pieluszki. Każda z lalek ma specjalną funkcję, która pomaga w odgrywaniu scenek: lalka do kąpieli zmienia kolor twarzy z brudnej na czystą po umyciu w wannie; raczkująca lalka kiwa się na boki, co przypomina prawdziwe ruchy dziecka, a lalkę z pieluszką można karmić i przewijać także ma funkcję zmiany koloru! Dzieci będą mogły z łatwością opiekować się tymi uroczymi maluchami. Wiele elementów tematycznych rozwija możliwości zabawy i zachęca do tworzenia własnych opowieści. Dzięki tym zestawom do zabawy opiekowanie się innymi staje się przyjemnością, bo kiedy dziewczynka bawi się Barbie, może być kim chce!

Zbierz wszystkie lalki oraz akcesoria z linii Klub Opiekunek, by opieka nad dziećmi była pełna zabawy.

Zestaw zawiera małą lalkę niemowlaka lub lalkę małe dziecko z unikalną funkcją i akcesoriami tematycznymi.

Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lalka Barbie. Dziecko + akcesoria GHV85 Mattel

  • Producent: Mattel
  • Seria Barbie
  • Kod producenta: GHV85
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961803549
  • EAN: 887961803549
  • Wymiary: 17,5x17x5,5 cm

Inni Klienci kupili również