Lalka Barbie Skipper. Opiekunka dziecięca Mattel

Dzieci mogą bawić się w opiekę nad maluchem z tym zestawem Barbie Opiekunka, w którym znajdą lalkę nianię, lalkę bobaska i akcesoria dodające zabawie realizmu. W opiece nad maluszkiem pomoże im kilka przedmiotów – niektóre z nich mają uchwyty, aby lalka mogła wygodnie trzymać je w rączce. Zbierz...

68.46 zł

-17%

82.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzieci mogą bawić się w opiekę nad maluchem z tym zestawem Barbie Opiekunka, w którym znajdą lalkę nianię, lalkę bobaska i akcesoria dodające zabawie realizmu.

W opiece nad maluszkiem pomoże im kilka przedmiotów – niektóre z nich mają uchwyty, aby lalka mogła wygodnie trzymać je w rączce. Zbierz pozostałe lalki i akcesoria Barbie Klub Opiekunek, aby odkryć radość z zajmowania się maluchami i niezwykłą zabawę przez cały dzień. W zestawie są lalka opiekunka w ubranku, lalka bobas oraz tematyczne akcesoria. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie.

Zestaw Barbie Opiekunka pozwala dzieciom na klasyczną zabawę w odgrywanie roli rodziców. Zestaw zawiera lalkę nianię, lalkę dziecko i akcesoria tematyczne.

Lalka opiekunka jest gotowa do działania – ma listę zadań oraz buteleczkę, słoiczek i łyżeczkę do karmienia malucha.

Lalka bobas ma łatwą do zakładania i zdejmowania materiałową pieluszkę – przypomina prawdziwą i zachęca do zabawy w odgrywanie ról!

Noszone przez nianię modne ubranie oraz buciki podkreślają unikalny styl.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lalka Barbie Skipper. Opiekunka dziecięca Mattel

  • Producent: Mattel
  • Seria Barbie
  • Kod producenta: GXP-761530
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961909333
  • EAN: 887961909333
  • Wymiary: 300x155x50 mm