Lalka Julka Smily Play

Smily play lalka Julka 32 cm w pudełku prezentowym.Lalka Julka lubi, kiedy się nią opiekujesz i zabierasz ze sobą na spacery. Miękka lalka jest ubrana w czapkę, kombinezon z prążkowanymi spodniami i pikowaną kurtkę z kapturem.Lalka, po naciśnięciu na brzuszek:Mówi po polsku pełnymi zdaniamiŚpiewa...
57,51 * 74,52 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 55,12 zł

Opis


Smily play lalka Julka 32 cm w pudełku prezentowym.

Lalka Julka lubi, kiedy się nią opiekujesz i zabierasz ze sobą na spacery. Miękka lalka jest ubrana w czapkę, kombinezon z prążkowanymi spodniami i pikowaną kurtkę z kapturem.

Lalka, po naciśnięciu na brzuszek:
Mówi po polsku pełnymi zdaniami
Śpiewa piosenkę
Opowiada bajkę o Złotowłosej i 3 misiach

Podczas zabawy lalkami, zachodzą silne procesy sensoryczne, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Dziecko, podczas zabawy lalką odbiera w mózgu sygnały, które następnie przetwarza i odpowiada, odpowiednio reagując. Lalki to nierozłączny element dzieciństwa. Zachęcają do aktywnej oraz kreatywnej zabawy, dają również możliwość stworzenia własnego świata. Dzięki nim uczymy się opiekuńczości oraz wrażliwości. Z lalką dziecku łatwiej jest wkroczyć w świat radości, strachu, euforii i smutku.
Noszenie, kołysanie, przytulanie lalki przynosi wiele pozytywnych emocji i pozwala na harmonijny rozwój. Poprzez zabawę pobudza rozwój systemów sensorycznych.

Wysokość lalki 32 cm
Wiek: +2
Wymiary produktu: szer. 17 cm., wys. 33 cm., gł. 9,5 cm
Baterie: 3 x AG13 dołączone

Szczegóły - Lalka Julka Smily Play

  • Producent: Smily Play
  • Wiek: 2+
  • Wymiary: 410x200x110 mm
  • Kod producenta: SP83514AN
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905375835149
  • EAN: 5905375835149

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również