Lalka Kraina Lodu - Lodziarnia

  • Frozen
  • 5900000910215
Seria Hasbro - Księżniczki Disney'a to kolekcja niezwykłych lalek, ukształtowanych na podstawie bohaterek popularnych i ukochanych przez dzieci bajek. Lalki wiernie odwzorowują znane postaci, dzięki czemu w prosty sposób przenoszą dziewczynki do świata baśni i fantazji, pozwalając na kreatywną...

82.61 zł

-28%

114.73 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Seria Hasbro - Księżniczki Disney'a to kolekcja niezwykłych lalek, ukształtowanych na podstawie bohaterek popularnych i ukochanych przez dzieci bajek. Lalki wiernie odwzorowują znane postaci, dzięki czemu w prosty sposób przenoszą dziewczynki do świata baśni i fantazji, pozwalając na kreatywną zabawę w odgrywanie scenek z animacji, czy kreowanie nowych, niezwykłych przygód. Wśród kolekcji znajdują się klasyczne księżniczki, jak na przykład Kopciuszek, królewna Śnieżka, Aurora, ale także Arielka, Mulan, Pokahontas, czy nowe, dynamiczne bohaterki, biorące życie w swoje ręce - zdecydowane, odważne, wyzwolone: Elsa, Merida, Tiana. Cała kolekcja została wzbogacona o piękne kreacje, nawiązujące do strojów filmowych.
Mini laleczki Lodziarnia w Arrendelle B5195. Zestaw zawiera uroczą lodziarnię i całe mnóstwo smakołyków i akcesoriów, a także mini laleczkę Elsę. Śliczna Elsa przygotowuje lodowe pyszności dla mieszkańców jej grodu. Przenieś się do Krainy Lodu i pomóż laleczce przygotować lodowe rożki, a dla wielbicieli ciast zaproponuj pyszny tort. Laleczka, podobnie jak inne z serii Mini laleczek ma strój, który łatwo można zdjąć.
"Frozen - Kraina Lodu" opowiada historię królestwa, w którym zapanowała wieczna zima. Nieznająca strachu optymistka Anna wyrusza na poszukiwania swojej siostry Elsy, Królowej Śniegu. Tylko Elsa może zdjąć czar z mroźnej krainy i uratować jej mieszkańców. W wyprawie głównej bohaterki towarzyszyć będzie człowiek z gór Kristoff i jego renifer Sven, a ich magiczna podróż będzie pełna zabawnych przygód i wyjątkowych spotkań.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lalka Kraina Lodu - Lodziarnia

  • Producent: Hasbro
  • Seria Frozen
  • Rok wydania: 2017-06-06
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900000910215
  • EAN: 5900000910215
  • Wymiary: 30x22,5x5 cm